Prezentacja Thermomix Online Cała Polska

Thermowizja – cała Polska – umów się na Thermowizję z przedstawicielem!

W dobie pandemii i lockdownu przeprowadzenie prezentacji Termomix TM 6 na żywo zostało mocno ograniczone, a czasami wręcz niemożliwe. Nie każdy jest także chętny na pokaz gotowania we własnej kuchni mimo, że chciałby poznać działanie urządzenia Termomix lub zwyczajnie brakuje mu czasu na spotkanie. Część osób zaś mieszka poza regionem, do którego dojeżdżam. Dla takich osób oferuję prezentacje Termomix online – możemy umówić się na video rozmowę na wybranym komunikatorze (np. Messenger lub Zoom).


Jak wygląda prezentacja Termomix online?

Najpierw połączymy się przez wybrany komunikator i zaprezentuję ci wygląd oraz podstawowe funkcje urządzenia Termomix TM 6. Następnie wykonam W dobie pandemii i lockdownu przeprowadzenie prezentacji Termomix TM 6 na żywo zostało mocno ograniczone, a czasami wręcz niemożliwe. Nie każdy jest także chętny na pokaz gotowania we własnej kuchni mimo, że chciałby poznać działanie urządzenia Termomix lub zwyczajnie brakuje mu czasu na spotkanie. Część osób zaś mieszka poza regionem, do którego dojeżdżam. Dla takich osób oferuję prezentacje Termomix online – możemy umówić się na video rozmowę na wybranym komunikatorze (np. Messenger lub Zoom). Prezentacje bezpośrednio u klienta oferuję natomiast w województwie Śląskim, Małopolskim, Opolskim, Łódzkim, Świętokrzyskim oraz niektórych regionach województwa Mazowieckiego oraz Podkarpackiego. Jak wygląda prezentacja Termomix online? Najpierw połączymy się przez wybrany komunikator i zaprezentuję ci wygląd oraz podstawowe funkcje urządzenia Termomix TM 6. Następnie wykonam podstawowy zestaw dań - zupę, drugie danie, surówkę oraz deser cały czas objaśniając kolejne kroki gotowania. Pokażę ci również w jaki sposób można łatwo wyczyścić urządzenie oraz jak o niego dbać. W trakcie prezentacji odpowiem na wszystkie twoje pytania na temat Termomixa. Pokażę ci również jak łatwo można wykorzystać resztki jedzenia w przyrządzaniu nowych dań z Termomixem oraz zacząć z nim oszczędzać. Pokaz online urządzenia Termomix TM6 trwa około 2h i nie zobowiązuje do jego zakupu. Prezentacja online jest również w stu procentach darmowa – wszystkie koszty leżą po mojej stronie. Jeśli po prezentacji zdecydujesz się na zakup Termomix TM 6, to wszystkie niezbędne formalności możemy załatwić online, a urządzenie dostarczy ci kurier. Pamiętaj, że koszt urządzenia może zostać rozbity na dogodne dla ciebie raty. Chcesz umówić się na prezentację online? Zadzwoń do mnie lub wyślij mi maila, a wkrótce dobierzemy dogodny dla ciebie termin prezentacji.podstawowy zestaw dań – zupę, drugie danie, surówkę oraz deser cały czas objaśniając kolejne kroki gotowania. Pokażę ci również w jaki sposób można łatwo wyczyścić urządzenie oraz jak o niego dbać. W trakcie prezentacji odpowiem na wszystkie twoje pytania na temat Termomixa. Pokażę ci również jak łatwo można wykorzystać resztki jedzenia w przyrządzaniu nowych dań z Termomixem oraz zacząć z nim oszczędzać.

Pokaz online urządzenia Termomix trwa około 2h i nie zobowiązuje do jego zakupu. Prezentacja online jest również w stu procentach darmowa – wszystkie koszty leżą po mojej stronie.

Jeśli po prezentacji zdecydujesz się na zakup Termomix TM 6, to wszystkie niezbędne formalności możemy załatwić online, a urządzenie dostarczy ci kurier. Pamiętaj, że koszt urządzenia może zostać rozbity na dogodne dla ciebie raty

thermomix dlaczego warto kupić


Jak wygląda proces zakupu urządzenia poprzez prezentację Online?

  1. Umawiamy się na spotkanie online: Zoom, messenger. Prezentacja trwa do 2h.
  2. Jeśli w trakcie prezentacji zdecydujesz się na zakup urządzenia, załatwimy wszystkie formalności online.
  3. Kurier dostarczy Ci urządzenie do twojego domu lub mieszkania!
  4. Po zakupie – jeśli będą jakieś problemy, pytania, wątpliwości co do obsługi urządzenia – śmiało można dzwonić. Staram się zawsze pomóc w każdej sytuacji.