Przedstawiciel Thermomix Bielsko Biała – Dorota Cieślik

Przedstawiciel Thermomix Bielsko Biała, Żywiec i okolice.

przedstawiciel thermomix bielsko białaMieszkasz w Bielsku Białej lub okolicach?

Zastanawiasz się nad kupnem Thermomix TM 6?

Nie wiesz gdzie kupić Thermomixa?

Ciekaw jesteś najnowszego Thermomixa TM 6?

To nie czarna magia! Zadzwoń do mnie, a pokażę ci jego wszystkie tajemnice. Thermomix na pewno oczaruje cię i pokaże nową jakość gotowania – od tej pory nic nie będzie już takie same, a ty poznasz całą paletę nowych smaków. Thermomix to ponad dwa tysiące przepisów – baza stale rośnie. Od dzisiaj sam możesz odkrywać smaku z całego świata w sposób prosty jak nigdy dotąd! Ciekawy? Zadzwoń i umów się na prezentację, a ja wszystko ci pokażę!

Tel: 664 998 447, E-mail: oszczednegotowanie@gmail.com


thermomix przedstawiciel w bielsku białej i okolicachKrótko o mnie:

Cześć! Jestem Dorota – mama na pełen etat, żona na pół etatu i przedstawiciel handlowy Termomix pełną parą. Jako przedstawiciel Termomixa łączę pracę z miłością do gotowania i poznawania nowych smaków. Żaden przepis mi nie straszny! Ponadto dzięki licznym prezentacjom w terenie mogę rozwijać w sobie pasję do podróżowania.

Dodatkowo interesuję się projektowaniem wnętrz – tylko mój mąż wie ile razy zmieniam wystrój salonu w ciągu tygodnia. Jeśli szukasz przedstawiciela Termomixa to voila!- właśnie znalazłeś.

Chętnie odpowiem na każde pytanie i umówię się z tobą na prezentację.


Dlaczego warto kupić Thermomixa?

Thermomix TM 6 to bardzo nowoczesne urządzenie wysokiej jakości, które pozwala na planowanie posiłków z wyprzedzaniem, ustalanie listy zakupów i niemarnowanie żywności! Thermomix ponadto jest energooszczędny i łatwy w utrzymaniu czystości – posiada nawet funkcję samooczyszczania. Do tego posiada łatwy w obsłudze ekran i możliwość ustalania menu oraz listy zakupów przez aplikację Cookido na telefon.

Zapraszam do zapoznania się z moimi wpisami na blogu które wyjaśnią kwestie związane z zakupem Thermomixa:
Wady i zalety Thermomixa, Kto nie powinien kupować Thermomixa, Thermomix a marnowanie żywności, Czy zakup Thermomixa może się zwrócić.


Ile kosztuje urządzenie?

  • Thermomix kosztuje 5745zł, Thermomix wraz ze stacją Friend to koszt: 7460zł, zakup dodatkowej gwarancji na 3 lata: 499zł.
    Kwota jest stała i ustalona przez firmę, nie ma możliwości negocjowania ceny.
  • Forma płatności: Istnieje możliwość zakupu na raty, gotówką, przelewem oraz kartą kredytową.
  • Chcesz kupić Thermomixa na raty 0%?
    -skontaktuj się ze mną a gdy pojawi się promocja od razu do Ciebie zadzwonię.

Jak wygląda prezentacja?

thermomix bielsko biała

W umówionym dniu zjawiam się u ciebie razem z Thermomixem i torbą produktów koniecznych do wykonania pokazowych dań. W trakcie pokazu prezentuję sposób wykonania z urządzeniem Thermomix kilka pokazowych dań i objaśniam najważniejsze funkcje urządzenia. Do tego odpowiadam na twoje wszystkie pytania z nim związane. Do ciebie należy również najprzyjemniejsza część.


Przedstawiciel Thermomix Bielsko Biała, Żywiec

Tel: 664 998 447,
E-mail:
oszczednegotowanie@gmail.com

Przedstawiciel Thermomix Żywiec,
Przedstawiciel Thermomix Szczyrk,

Przedstawiciel Thermomix Kozy,
Przedstawiciel Thermomix Węgierska Górka