Thermomix TM7 – co wiemy o nowym modelu TM7?

thermomix tm7

Coraz częściej padają pytania o najnowszy model urządzenia Thermomix TM7. Klienci z niecierpliwością wyczekują zapowiadanej nowości i tego, jakie może posiadać funkcje oraz udogodnienia.

Celem niniejszego artykułu jest rozwianie wątpliwości na temat najnowszej wersji urządzenia firmy Vorwerk. 

Kiedy będzie premiera Thermomix TM7?

Firma Vorwerk najprawdopodobniej pracuje obecnie nad nowym modelem urządzenia Thermomix TM7. Aktualnie nie ma podanej dokładnej daty premiery. Nowy model może wyjść za rok lub za 3-6 lat.

Premiery poprzednich modeli Thermomixa pojawiały się w nieregularnych odstępach czasu, dlatego obecnie również ciężko jest oszacować przewidywany czas produkcji TM7.

Komunikat z dnia 14 Listopada 2023r – zgodnie z informacją przekazaną przez członka zarządu firmy Vorwerk – firma nie planuje wprowadzenia na rynek modelu Thermomix TM7 w 2024r!

Jakie funkcje będzie miał nowy Thermomix TM7?

Jedną z bardziej interesujących kwestii nowego urządzenia Thermomix TM7 jest to, jakie może posiadać funkcje. Jak do tej pory nie udostępniono informacji na ten temat  – możemy snuć jedynie domysły.

Warto jednak pamiętać, że firma Vorwerk uwielbia zaskakiwać swoich klientów i często kusi dodatkowymi akcesoriami. Przykładem może być stacja Thermomix Friend, która świetna sprawdza się w przygotowywaniu dań dla większej ilości osób, a ponadto umożliwia przyrządzanie kilku potraw na raz.

Thermomix TM6 jest także stale aktualizowany i rozbudowywany o nowe akcesoria. Warto również sprawdzać nowości dostępne na Cookidoo – nowe przepisy pojawiają się często i umożliwiają przyrządzanie potraw z całego świata. 

W 2024r firma wprowadziła na rynek dodatkowe akcesoria:

Dodatkowo firma Vorwerk w 2023r, wypuściła na rynek edycję limitowaną diamentowo-czarnego Thermomixa TM6.

Czy warto czekać na nowy Thermomix TM7?

Jeśli ktoś chce kupić urządzenie w 2023r to jest to dobry moment ze względu na wzrost ceny urządzenia i inflację, nie wiadomo ile urządzenie będzie kosztowało w najbliższych miesiącach.

Aktualnie konkretna data premiery urządzenia Thermomix TM7 nie jest dokładnie znana, więc nie warto tracić czasu na czekanie. Ze względu na szalejącą inflację ceny stale idą w górę – od 2024 roku zapewne wzrośnie również cena Thermomix TM6. Jest to więc dobry moment na zakup tego urządzenia w korzystnej kwocie.

Chcesz czekać na TM7? Może ominąć cię wiele miesięcy lub kilka lat łatwego i przyjemnego gotowania, jakie może ci zapewnić tak bardzo przecież nowoczesny i funkcjonalny TM6. 

Pamiętaj! Rok 2023 to świetny czas na zakup urządzenia Thermomix TM6 – dzięki zakupowi urządzenia TM6 możesz również wygenerować oszczędności dla swojego budżetu domowego.

Od stycznia 2024r – cena Thermomixa wyniesie 6455zł, jest to wzrost o 460zł!

Więcej o oszczędnościach dzięku urządzeniu Thermomix – przeczytasz na moim blogu:
Thermomix a marnowanie żywności
Czy zakup Thermomix może się zwrócić?
Jak oszczędzić na ratę kredytu?

Daty wprowadzenia na rynek urządzeń Thermomix:

  • 1971r: Thermomix VM2000
  • 1977r: Thermomix VM2200
  • 1980r: Thermomix TM3000
  • 1982r: Thermomix TM3300
  • 1996r: Thermomix TM21
  • 2004r: Thermomix TM31
  • 2014r: Thermomix TM5
  • 2019r: Thermomix TM6
  • ????r: Thermomix TM7

Podsumowanie:

Jak widać na powyższym zestawieniu, firma Vorwerk wypuszcza serie nowych produktów w dosyć nieregularnych odstępach czasu. Dlatego obecnie trudno jest jednoznacznie stwierdzić, kiedy możemy spodziewać się wersji TM7 – może być ona dostępna w 2025r, ale może również pojawić się dopiero za 3-6 lat. W tym czasie cena Thermomixa na pewno ulegnie wzrostowi, więc nie warto czekać z ich zakupem. 

PRZEDSTAWICIEL THERMOMIX DOROTA CIEŚLIK – KONTAKT:

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące czarnego urządzenia, zapraszam do kontaktu!

Możesz dzwonić nawet w weekendy do godz. 21.00.

Przyczytaj więcej wpisów: