Przedstawiciel Thermomix Częstochowa

Przedstawiciel Thermomix Częstochowa, Kłobuck, Lubliniec Kłomnice, Koniecpol.

przedstawiciel thermomix częstochowa

Mieszkasz w Częstochowie lub okolicach?

Zastanawiasz się nad kupnem Thermomix TM 6?

Nie wiesz gdzie kupić Thermomixa?

Zadzwoń do mnie i umówimy się na spotkanie! Jestem przedstawicielem handlowym Thermomixa.

Tel: 664 998 447, E-mail: oszczednegotowanie@gmail.com

Dużo słyszałeś o Thermomixie, ale tak naprawdę nie wiesz czym jest i jak działa? To urządzenie marzy ci się od lat? A może chciałbyś go komuś podarować w prezencie?

W każdym z tych przypadków pomogę ci ja – doświadczony i wieloletni przedstawiciel Thermomixa, który do każdego klienta podchodzi z dużym zaangażowaniem i uwagą. Dlatego serdecznie zapraszam do kontaktu – z przyjemnością pokażę ci funkcje urządzenia Thermomix i przygotuję dla ciebie pokazowe posiłki. Prezentacja jest w stu procentach darmowa- nie płacisz zupełnie za nic.


Krótko o mnie:

Cześć! Jestem Dorota – mama na pełen etat, żona na pół etatu i przedstawiciel handlowy Termomix pełną parą. Jako przedstawiciel Termomixa łączę pracę z miłością do gotowania i poznawania nowych smaków. Żaden przepis mi nie straszny! Ponadto dzięki licznym prezentacjom w terenie mogę rozwijać w sobie pasję do podróżowania.

Dodatkowo interesuję się projektowaniem wnętrz – tylko mój mąż wie ile razy zmieniam wystrój salonu w ciągu tygodnia. Jeśli szukasz idealnego przedstawiciela Termomixa to voila!- właśnie znalazłeś.

Chętnie odpowiem na każde pytanie i umówię się z tobą na prezentację.


Dlaczego warto kupić Thermomixa?

Thermomix jest niezwykle nowoczesnym i solidnie wykonanym urządzeniem, który posłuży ci przez długie lata. Dzięki wielofunkcyjności zastąpi większość dotychczasowych sprzętów kuchennych – potrafi kroić warzywa na sałatki, gotować zupy, blendować, miksować, ucierać, wyrabiać ciasto… Sam jedynie nie pozmywa po obiedzie, więc zmywarka musi w kuchni zostać. 😉 Dodatkowo Thermomixx jest energooszczędny i zawiera tysiące przepisów, dzięki czemu poznasz nowe smaki i unikniesz marnowania żywności.


Ile kosztuje urządzenie?

  • Thermomix kosztuje 5745zł, Thermomix wraz ze stacją Friend to koszt: 7460zł, zakup dodatkowej gwarancji na 3 lata: 499zł.
    Kwota jest stała i ustalona przez firmę, nie ma możliwości negocjowania ceny.
  • Forma płatności: Istnieje możliwość zakupu na raty, gotówką, przelewem oraz kartą kredytową.
  • Chcesz kupić Thermomixa na raty 0%?
    -skontaktuj się ze mną a gdy pojawi się promocja od razu do Ciebie zadzwonię.

Jak wygląda prezentacja?

thermomix częstochowaJeśli mieszkasz w Częstochowie lub okolicy przyjadę do Ciebie, ewentualnie możemy umówić się na Thermowizję (spotkanie online na messengerze lub zoomie)

Najpierw umawiamy się na wybrany dzień, a potem ja zjawiam się u ciebie wraz z Thermomixem i produktami spożywczymi potrzebnymi do wykonania pokazowych dań. Następnie zabieram się do gotowania i w jego trakcie pokazuję ci najważniejsze funkcje i opcje Thermomixa. W trakcie pokazu mogę odpowiedzieć na twoje wszystkie pytania związane z urządzeniem.


Przedstawiciel Thermomix Częstochowa, Kłobuck, Lubliniec, Kłomnice, Koniecpol.

Zapraszam do kontaktu!

Tel: 664998447
E-mail: oszczednegotowanie@gmail.com

Jeśli chcesz się umówić na prezentację Thermomix w Częstochowie lub okolicy, możesz skontaktować się ze mną – jestem oficjalnym przedstawicielem Thermomix!

Masz możliwość kontaktu:

  1. Telefonicznego: 664 998 447
  2. Mailowego: oszczednegotowanie@gmail.com
  3. Przez messengera: ikonka czatu po lewej stronie.

Przeprowadzana przeze mnie prezentacja Thermomix TM6 trwa zwykle ok 1,5 – 2 godziny. W tym czasie realizuję kilka przepisów, wyjaśniam działanie TM6, pokazuję, jak korzystać z aplikacji Cookido.
Prezentacja jest darmowa!