Przedstawiciel Thermomix Gliwice Zabrze

Przedstawiciel Thermomix Gliwice, Zabrze, Knurów, Sośnicowice, Rudziniec, Toszek, Pyskowice, Tarnowskie Góry, Twaróg, Miasteczko Śląskie

thermomix przedstawiciel Gliwice Zabrze Tarnowskie Góry

Mieszkasz w Gliwicach lub okolicy?

Zastanawiasz się nad kupnem Thermomix TM 6?

Nie wiesz gdzie kupić Thermomixa?

Zadzwoń do mnie i umówimy się na spotkanie! Jestem przedstawicielem handlowym Thermomixa.

Tel: 664998447, E-mail: oszczednegotowanie@gmail.com

Hej! Jestem przedstawicielem handlowym Thermomix i z największą przyjemnością zaprezentuję ci możliwości najnowszego Thermomixa. Od lat pracuję jako przedstawiciel handlowy i Thermomix nie ma przede mną żadnych tajemnic, dlatego chętnie zapoznam cię z jego działaniem. Zadzwoń do mnie i przekonaj się, jak proste może być pieczenie i gotowanie. Thermomix odmieni twoje kulinarne życie!


Krótko o mnie:

Cześć! Jestem Dorota – mama na pełen etat, żona na pół etatu i przedstawiciel handlowy Termomix pełną parą. Jako przedstawiciel Termomixa łączę pracę z miłością do gotowania i poznawania nowych smaków. Żaden przepis mi nie straszny! Ponadto dzięki licznym prezentacjom w terenie mogę rozwijać w sobie pasję do podróżowania.

Dodatkowo interesuję się projektowaniem wnętrz – tylko mój mąż wie ile razy zmieniam wystrój salonu w ciągu tygodnia. Jeśli szukasz idealnego przedstawiciela Termomixa to voila!- właśnie znalazłeś.

Chętnie odpowiem na każde pytanie i umówię się z tobą na prezentację.


Dlaczego warto kupić Thermomixa?

Thermomix TM 6 nie tylko potrafi zastąpić większość kuchennych sprzętów, ale również pokaże ci zupełnie nową stronę gotowania. Od tej pory wszystkie kuchenne czynności staną się dziecinnie proste. Thermomix pozwala zaoszczędzić twój czas oraz pieniądze – ma niewielkie zużycie prądu, a mnogość przepisów pozwala na rozsądne wykorzystywanie produktów i gotowanie z resztek dostępnych w lodówce.


Ile kosztuje urządzenie?

  • Thermomix kosztuje 5745zł, Thermomix wraz ze stacją Friend to koszt: 7460zł, zakup dodatkowej gwarancji na 3 lata: 499zł.
    Kwota jest stała i ustalona przez firmę, nie ma możliwości negocjowania ceny.
  • Forma płatności: Istnieje możliwość zakupu na raty, gotówką, przelewem oraz kartą kredytową.
  • Chcesz kupić Thermomixa na raty 0%?
    -skontaktuj się ze mną a gdy pojawi się promocja od razu do Ciebie zadzwonię.

Jak wygląda prezentacja?

thermomix Gliwice Zabrze Tarnowskie GóryJeśli mieszkasz w Gliwicach lub okolicy przyjadę do Ciebie, ewentualnie możemy umówić się na Thermowizję (spotkanie online na messengerze lub zoomie)

Najpierw wybieramy dogodną dla ciebie datę, a potem ja pojawiam się u ciebie w domu z najnowszym Thermomixem. I zaczynamy zabawę! Z przywiezionych przeze mnie produktów wyczarowuję kilka pokazowych dań, a do ciebie należy przyjemność degustowania. W trakcie prezentacji pokażę ci najważniejsze funkcje urządzenia i odpowiem na wszystkie pytania z nim związane.


Przedstawiciel Thermomix Gliwice, Zabrze, Knurów, Sośnicowice, Rudziniec, Toszek, Pyskowice, Tarnowskie Góry, Twaróg, Miasteczko Śląskie

Zapraszam do kontaktu i umówienia prezentacji urządzenia Thermomix!

Tel: 664 998 447,
E-mail: oszczednegotowanie@gmail.com

Przedstawiciel Handlowy Thermomix, Thermomix Gliwice, Zabrze, Knurów, Sośnicowice, Rudziniec, Toszek, Pyskowice, Tarnowskie Góry, Twaróg, Miasteczko Śląskie