Przedstawiciel Thermomix Kielce

Przedstawiciel Thermomix Kielce, Sandomierz, Busko Zdrój, Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Skarżysko Kamienna, Końskie, Włoszczowa, Jędrzejów

przedstawiciel thermomix kielce

Mieszkasz w woj. Świętokrzyskim?

Zastanawiasz się nad kupnem Thermomix TM 6?

Nie wiesz gdzie kupić Thermomixa?

Tutaj przedstawiciel handlowy Thermomix w woj. Świętokrzyskim! Zadzwoń do mnie już dzisiaj i przekonaj się jak proste może stać się gotowanie z najnowszym TM 6 – przyjadę i pokażę ci wszystkie tajniki kultowego już urządzenia, o którym marzą zarówno kobiety jak i mężczyźni w całym kraju.


Krótko o mnie:

Cześć! Jestem Dorota – mama na pełen etat, żona na pół etatu i przedstawiciel handlowy Termomix pełną parą. Jako przedstawiciel Termomixa łączę pracę z miłością do gotowania i poznawania nowych smaków. Żaden przepis mi nie straszny! Ponadto dzięki licznym prezentacjom w terenie mogę rozwijać w sobie pasję do podróżowania.

Dodatkowo interesuję się projektowaniem wnętrz – tylko mój mąż wie ile razy zmieniam wystrój salonu w ciągu tygodnia. Jeśli szukasz idealnego przedstawiciela Termomixa to voila!- właśnie znalazłeś.

Chętnie odpowiem na każde pytanie i umówię się z tobą na prezentację.


Dlaczego warto kupić Thermomixa?

A dlaczego by nie kupić? Przecież to oszczędność czasu, pieniędzy, energii elektrycznej i żywności… Oszczędność to drugie imię Thermomixa! Do tego szeroki wachlarz kulinarnych możliwości, multifunkcyjność i wysoka jakość wykonania. Thermomix to klasa sama w sobie, która zapewni ci prawdziwą radość z gotowania.


Ile kosztuje urządzenie?

  • Thermomix kosztuje 5745zł, Thermomix wraz ze stacją Friend to koszt: 7460zł, zakup dodatkowej gwarancji na 3 lata: 499zł.
    Kwota jest stała i ustalona przez firmę, nie ma możliwości negocjowania ceny.
  • Forma płatności: Istnieje możliwość zakupu na raty, gotówką, przelewem oraz kartą kredytową.
  • Chcesz kupić Thermomixa na raty 0%?
    -skontaktuj się ze mną a gdy pojawi się promocja od razu do Ciebie zadzwonię.

Jak wygląda prezentacja? Gdzie kupić Thermomixa?

thermomix kielceJeśli mieszkasz w woj. Świętokrzyskim przyjadę do Ciebie, ewentualnie możemy umówić się na Thermowizję (spotkanie online na messengerze lub zoomie)

Najpierw umawiamy się telefonicznie na spotkanie związane z prezentacją produktu Thermomix. Potem następuje spotkanie, w trakcie którego na zakupionych przeze mnie produktach żywności wykonuję kilka wybranych dań. Podczas gotowania zaprezentuję ci funkcje i opcje Thermomixa. Ty masz czas na przemyślenia, obserwację i degustację.

Prezentacja jest w stu procentach darmowa.


Przedstawiciel Thermomix woj. Świętokrzyskim: Kielce, Sandomierz, Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Skarżysko Kamienna, Końskie, Włoszczowa, Jędrzejów, Busko Zdrój

Zapraszam do kontaktu i umówienia prezentacji urządzenia Thermomix!

Tel: 602 556 952
E-mail: cieslikthermomix@gmail.com

przedstawiciel handlowy thermomix Świętokrzyskie, Kielce, Sandomierz, Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Skarżysko Kamienna, Końskie, Włoszczowa, Jędrzejów, Busko Zdrój