Przedstawiciel Thermomix Łódź

Przedstawiciel Thermomix Łódź, Kutno, przedstawiciel thermomix łódźŁowicz, Tomaszów Mazowiecki, Rawa Mazowiecka, Sieradz – Paweł Cieślik, Dorota Cieślik

Mieszkasz w woj. Łódzkim?

Zastanawiasz się nad kupnem Thermomix TM 6?

Nie wiesz gdzie kupić Thermomixa?

Zadzwoń i umówimy się na spotkanie! Jesteśmy przedstawicielami handlowymi Thermomixa!

Jako przedstawiciele handlowi Thermomix zapraszam do kontaktu – pokażemy ci wszystkie tajniki urządzenia Thermomixa i przeprowadzimy profesjonalną prezentację, w trakcie której przygotujemy kilka smacznych dań. Pamiętaj – prezentacja będzie całkowicie darmowa.

Tel: 881 054 678 (Paweł), 602 556 952 (Dorota)

E-mail: cieslikthermomix@gmail.com


O nas:

Cześć, z tej strony Paweł i Dorota – przedstawiciele Thermomixa!

Kilka słów o każdym z nas:

Dorota – Od dwóch lat łączę macierzyństwo i pasję do gotowania z pracą jako przedstawiciel handlowy Termomix. Osobiście jestem szczęśliwą posiadaczką Termomixa już od wielu lat, a teraz z przyjemnością dzielę się własnym doświadczeniem. Ponadto uwielbiam podróże, co udaje mi się łączyć z pracą przedstawiciela

Paweł – Odkąd mam Thermomixa, odkryłem w sobie pasję do gotowania. Ponadto lubię odkrywanie nowych miejsc, interesuję się sportem a przede wszystkim piłką nożną. Jeśli jesteś ciekaw męskiego spojrzenia na przyjaźń z Thermomixem, to umów się na prezentację właśnie ze mną – chętnie pokażę ci jak działa najlepszy kompan człowieka kuchennych zmagań.


Dlaczego warto kupić Thermomixa?

Thermomix jest świetnym urządzenie, który zastąpi niemal wszystkie inne sprzęty kuchenne – zagotuje wodę na herbatę, ubije śmietanę, ugotuje zupę, zblenduje owoce i pokroi warzywa na sałatkę. Prawdziwa wielofunkcyjność, o jakiej w kuchni można pomarzyć! Do tego Thermomix jest energooszczędny i łatwy w utrzymaniu czystości.


Ile kosztuje urządzenie?

  • Thermomix kosztuje 5745zł, Thermomix wraz ze stacją Friend to koszt: 7460zł, zakup dodatkowej gwarancji na 3 lata: 499zł.
    Kwota jest stała i ustalona przez firmę, nie ma możliwości negocjowania ceny.
  • Forma płatności: Istnieje możliwość zakupu na raty, gotówką, przelewem oraz kartą kredytową.
  • Chcesz kupić Thermomixa na raty 0%?
    -skontaktuj się ze mną a gdy pojawi się promocja od razu do Ciebie zadzwonię.

Jak wygląda prezentacja z przedstawicielem handlowym?

thermomix łódźJeśli mieszkasz w Łodzi lub okolicach przyjedziemy do Ciebie, ewentualnie możemy umówić się na Thermowizję (spotkanie online na messengerze lub zoomie)

W umówionym dniu zjawi się u Ciebie Dorota lub Paweł z torbą produktów koniecznych do wykonania pokazowych dań, ciebie to nic nie kosztuje. Prezentacja to przygotowanie kilku dobrych dań, które na końcu będziesz mógł wypróbować. Pokażemy ci najważniejsze funkcje oraz jak łatwe staje się z nim gotowanie.

Dla osób spoza naszego regionu proponujemy prezentację online, w trakcie której omawiamy działanie Thermomixa i odpowiadamy na wszystkie pytania.


Przedstawiciel Thermomix Paweł Cieślik, Dorota Cieślik – woj. Łódzkie: Łódź, Kutno, Łowicz, Tomaszów Mazowiecki, Rawa Mazowiecka, Sieradz – zapraszam do kontaktu

Zapraszamy do kontaktu i umówienia prezentacji urządzenia Thermomix!

Tel: 881 054 678 (Paweł), 602 556 952 (Dorota)

E-mail: cieslikthermomix@gmail.com

Jeśli chcesz się umówić na prezentację Thermomix, możesz to zrobić:

1) Telefonicznie:

Tel: 881 054 678 (Paweł), 602 556 952 (Dorota)

2) Mailowo: cieslikthermomix@gmail.com

3) Przez messengera: ikonka czatu po lewej stronie.

Prezentacja zazwyczaj trwa od 1,5h – 2,5h.

Wszystkie produkty do prezentacji są przywożone przez nas, więc prezentacja jest darmowa.

Staramy się aby było miło i przyjemnie, gotujemy razem z klientami.

Odpowiemy również na wszystkie twoje pytania!

przedstawiciel handlowy thermomix Łódź, woj. Łódzkie, Łódź, Kutno, Łowicz, Tomaszów Mazowiecki, Rawa Mazowiecka, Sieradz